PDF Drukuj Email

Pamiątki i upominki na pokolenia wypalone w porcelanie

Jeżeli szukają Państwo odpowiedniego upominku z konferencji lub pamiątki to polecamy wykonanie ozdobnego krążka (średnicy 106 mm) ze szlachetnej, białej porcelany. Zdobienia wykonane farbami ceramicznymi wpalonymi w szkliwo są nieścieralne i w przeciwieństwie do tworzyw sztucznych zachowują wieczną trwałość kolorów. Oferujemy swoje usługi w zakresie projektowania i wykonawstwa upominków z ceramiki zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami klienta.Współpracujemy z najlepszymi artystami malarzami i fotografikami.

 

Przedmioty z porcelany od zawsze były cenionymi przedmiotami. Europejscy władcy zakładali manufaktóry aby obdarowywać porcelanowymi prezentami swoich znamienitych gości. Dziś upominki „porcelain” z naszej pracowni, mogą stanowić niedrogi i gustowny prezent, można je powiesić na ścianie lub postawić na półce. W komplecie oferujemy, z drutu nierdzewnego, podpórkę i haczyk do powieszenia.

 


Przykładowa pamiątka „porcelain” przygotowana dla opactwa Benedyktynów w Tyńcu (Widok na opactwo wg obrazu Andrzeja Radwańskiego 1754r.)

 


 
Copyright © 2017 Ceramika Dębniki. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL. Best joomla themes
Best joomla themes, joomla hosting.